vod web rov upraven s logem 1

chemicky-peeling-hd

Chemický peeling

doba ošetření: 70-90 minut

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné, rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na příliš mastnou pokožku.

Nutné se předem sejít a upřesnit typ ošetření, přípravu před zákrokem a následnou cenu. Dále budete seznámeni s průběhem zákroku a následnou péčí o pleť.

 

 

Chemický peeling Medik8

Chemický peeling Medik8 je jedním z nejvíce populárních neinvazivních kosmetických ošetření, které se provádějí za účelem rejuvenace pokožky …

Je to kosmetický postup založený na aplikaci enzymu nebo chemického exfoliantu na pokožku s cílem vyvolat řízené odumírání (zničení) epidermis nebo dermálních buněk. To vede k odstranění lézí/ nedokonalostí pokožky a k vylepšení její struktury. Jde o relativně jednoduchý postup používaný ke kosmetickému ošetření mnoha stavů pokožky, jako jsou: jizvy po akné, předčasné stárnutí pokožky, nadměrná pigmentace, akné a vrásky. V rámci hojícího procesu dochází k navýšení produkce nových kožních buněk = vytvoření nové a zdravější vrstvy pokožky. Chemický peeling Medik8 může být aplikován na oblast obličeje, krku (dekoltu). Čím proniká chemický peeling Medik8 hlouběji, tím výraznějšího zlepšení můžeme dosáhnout. S tím je však spojeno i vyšší riziko komplikací, vyšší bolestivost a delší doba hojení. Peeling Medik8 se většinou aplikuje na oblast celého obličeje, ale může se aplikovat také na oblast dekoltu/krku, rukou a zad.